Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim

Delmona ürünleri tamamen doğal malzeme kullanılarak hiçbir katkı maddesi barındırmadan üretilmektedir.
Değerler
Delmona Global Trading, üretim, satış, pazarlama, finans, ve ihracat alanlarında her yıl daha ileriye giderek çalışmaya devam ediyor. Üretim yaptığı sektörde Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen kuruluşlarından biri olarak başta narenciye ürünlerinin yurtiçindeki ve yurtdışındaki temsilcisi olarak ilerlemeye devam ediyor.

Vizyonumuz
Üretim, satış, pazarlama, finans ve ihracat alanlarında her yıl daha iyiye giderek Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır. Bunu; tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanıyoruz.

Misyonumuz
Kuzey Kıbrıs sanayi sektöründe firmamızın konumunu her geçen gün daha da güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği ülkelerde ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sektörde örnek gösterilen bir marka haline gelmektir.

Tarihçe
2009 yılında ev yapımı limonata üretimine başlayan Delmona Global Trading Ltd, Kuzey Kıbrıs piyasasına %100 katkısız bir ürün olan "Lemonadda" markasıyla girmiştir. Kısa sürede uzun yol  kat eden Delmona Global Trading,   2 yıl içerisinde üretim kapasitesini %350 oranında artırmıştır.

2010 yılında Delmona Global Trading çatısı altında üretilen Lemonadda ürünleri Kuzey Kıbrıs'ın tek yerli havayolu şirketi olan Kıbrıs Türk  Hava Yolları'nın tüm uçuşlarında yolcuların beğenisine sunuldu.

2011 yılında Delmona Global Trading, ürün portföyünü geliştirerek katkısız %100 doğal limon suyunu Kuzey Kıbrıs pazarına sundu.

2013 yılında Delmona Global Trading, ürün portföyünü daha da geliştirerek katkısız "Lemonadda" markası altında üretilen ev yapımı limonata ürünleri arasına "Kırmızı Greyfurt" ve "Limon-Mandalin-Nar" çeşitlerini de Kuzey Kıbrıs pazarına sundu.

2013 yılında Delmona Global Trading Global, istikrarlı büyümesini devam ettirerek, Kuzey Kıbrıs'ın geleneksel ürünü olan katkısız ev yapımı limonata ürünlerini Türkiye'ye ihraç etmeye başlamıştır. Kuzey Kıbrıs'ın saygın firmalarından biri olan Delmona Global Trading, kurulduğu günden beri ilk günkü heyecanını ve yenilikçi ruhunu koruyarak yeni nesillere sağlıklı ürünler sunmaya devam ediyor.


TR | ENG | AR