Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim

Delmona ürünleri tamamen doğal malzeme kullanılarak hiçbir katkı maddesi barındırmadan üretilmektedir.
Delmona Global Trading Ltd. olarak başarılarımızın ekip çalışması ile gerçekleştiğinin bilincinde olup, takım ruhumuzun korunması ve motive edilmesi için gerekli çalışmaları etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

Delmona Global Trading Ltd.; güvenli ve kaliteli üretim için çalışan memnuniyetinin en yüksek seviyede olması gerektiği bilinciyle, çalışanlarının her anında yanında olmaktadır.

Delmona Global Trading Ltd.; Sektörde istikrarlı bir başarı sağlayabilmek için alt yapı ve personelinin sürekli iyileştirmesini hedeflemiştir. Çalışanlarımızın hızlı gelişen bilgi teknolojilerine ayak uydurabilmeleri için sürekli gelişimleri öngörülerek eğitimlerle ve uygulamalı çalışmalarla günümüz koşullarına adaptasyonu sağlanmaktadır.

İç ve dış müşteri beklentilerini her şeyin üzerinde tutan, müşteri tatminin arttırılması ve müşteri bağlılığının yaratılması amacıyla iyileştirme ve yenilik yapmayı ilke edinen Delmona Global Trading Ltd., Gıda Güvenliği ve Kalite Politikası ile bu farkındalığını tüm paydaşlarına garanti etmiştir.
TR | ENG | AR